Radio internetowe SMAR

Ze względu na trudną sytuację związaną z rozpowszechnianiem się koronawirusa, zawieszamy aż do odwołania działalność grup związanych ze Wspólnotą Modlitewną Żywego Różańca i Salezjańskiej Męskiej Armii Różańcowej (SMAR). Pozostańmy w domach, nie wychodźmy do dużych skupisk ludzkich, nawzajem wspierajmy się modlitwą, pamiętajmy o wszystkich, którzy służą nam w tym trudnym czasie.

Zachęcamy do odmawiania Nadzwyczajnej Nowenny przez wstawiennictwo Maryi Wspomożycielki i do codziennego łączenia się w modlitwie Koronką w godzinie Bożego Miłosierdzia i w modlitwie różańcowej w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

 

ks. Leszek Ruciński SDB

moderator parafialny Wspólnot Różańcowych w Parafii pw. św. Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim

Radio internetowe SMAR to nowa inicjatywa MODLITEWNA...  (tak, modlitewna!). Jeśli Bóg pozwoli, już niedługo będziemy mogli łączyć się "na żywo",  z innymi członkami Różańcowej Wspólnoty Modlitewnej "Mater Ecclesiae" i "SMAR" (Salezjańskiej Męskiej Armii Różańcowej), rozważając poszczególne tajemnice tej pięknej modlitwy maryjnej - różańca świętego - korzystając z  PC, laptopa czy smartfona. Wystarczy zalogowanie się na naszej stronie internetowej i kliknięcie w link transmisji. W planach jest także włączenie się do tej modlitwy z wejściem "na antenę" przez numer telefonu naszych wspólnot różańcowych (+48) 720 799 650.

Przez wstawiennictwo naszych niebieskich Patronów - Maryi Wspomożycielki Wiernych i błogosławionego Ks. Józefa Kowalskiego - salezjanina, módlmy się o Bożą pomoc w realizacji tej inicjatywy modlitewnej.

Link do transmisji na żywo w dniu inauguracji działalności radia,  24.05.2020, godz. 20.00:     https://www.youtube.com/watch?v=uJDR4v0xTQ0