Radio internetowe SMAR

Ze względu na trudną sytuację związaną z rozpowszechnianiem się koronawirusa, zawieszamy aż do odwołania działalność grup związanych ze Wspólnotą Modlitewną Żywego Różańca i Salezjańskiej Męskiej Armii Różańcowej (SMAR). Pozostańmy w domach, nie wychodźmy do dużych skupisk ludzkich, nawzajem wspierajmy się modlitwą, pamiętajmy o wszystkich, którzy służą nam w tym trudnym czasie.

Zachęcamy do odmawiania Nadzwyczajnej Nowenny przez wstawiennictwo Maryi Wspomożycielki i do codziennego łączenia się w modlitwie Koronką w godzinie Bożego Miłosierdzia i w modlitwie różańcowej w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

 

ks. Leszek Ruciński SDB

moderator parafialny Wspólnot Różańcowych w Parafii pw. św. Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim

Radio internetowe SMAR to nowa inicjatywa MODLITEWNA...  (tak, modlitewna!). Już możemy łączyć się "na żywo",  z innymi członkami Różańcowej Wspólnoty Modlitewnej "Mater Ecclesiae" i "SMAR" (Salezjańskiej Męskiej Armii Różańcowej), rozważając poszczególne tajemnice tej pięknej modlitwy maryjnej - różańca świętego - korzystając z  PC, laptopa czy smartfona. Wystarczy zalogować się na naszej stronie internetowej i kliknąć w link transmisji.

Jest już także możliwość włączenia się do tej modlitwy z wejściem "na antenę" przez numer telefonu naszych wspólnot różańcowych (+48) 790 204 298. Na chwilę obecną modlimy się wspólnie o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i o godz. 21.00 Modlitwą Różańcową w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

Przez wstawiennictwo naszych niebieskich Patronów - Maryi Wspomożycielki Wiernych i błogosławionego Ks. Józefa Kowalskiego - salezjanina, módlmy się o Bożą pomoc w rozwoju tej inicjatywy modlitewnej.