Pierwsza sobota miesiąca

Ze względu na trudną sytuację związaną z rozpowszechnianiem się koronawirusa, zawieszamy aż do odwołania działalność grup związanych ze Wspólnotą Modlitewną Żywego Różańca i Salezjańskiej Męskiej Armii Różańcowej (SMAR). Pozostańmy w domach, nie wychodźmy do dużych skupisk ludzkich, nawzajem wspierajmy się modlitwą, pamiętajmy o wszystkich, którzy służą nam w tym trudnym czasie.

Zachęcamy do odmawiania Nadzwyczajnej Nowenny przez wstawiennictwo Maryi Wspomożycielki i do codziennego łączenia się w modlitwie Koronką w godzinie Bożego Miłosierdzia i w modlitwie różańcowej w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

 

ks. Leszek Ruciński SDB

moderator parafialny Wspólnot Różańcowych w Parafii pw. św. Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim


 

W każdą pierwszą sobotę miesiąca jest odprawiona Msza święta o godz. 6.30,  8.00  i  18.00. Od godziny 7.00 do godz. 8.00 wobec Jezusa Chrystusa Eucharystycznego odprawiamy FATIMSKIE NABOŻEŃSTWO PIERWSZOSOBOTNIE.

Po Mszy świętej o godz. 18.00 ma miejsce różaniec wynagradzający ulicami naszego miasta Sokołów Podlaski z udziałem mężczyzn zaangażowanych w Salezjańskiej Męskiej Armii Różańcowej (SMAR).


Serdecznie dziękujemy Braciom za uczestnictwo w RÓŻAŃCOWEJ MODLITWIE WYNAGRADZAJĄCEJ w pierwszą sobotę miesiąca grudnia - 07.12.2019, w przeddzień Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dziękujemy też na piękne świadectwo wiary.


Poniżej znajduje się link do galerii zdjęć